Sa oled siin

Seirefoorum 2017: Arengud hüdrometeoroloogilises seires

Esmaspäev, 09. Oktoober 2017
Seirefoorum 2017: Arengud hüdrometeoroloogilises seires
Seirefoorum 2017: Arengud hüdrometeoroloogilises seires

Kutsume Teid selleaastasele Keskkonnaagentuuri seirefoorumile: „Arengud hüdrometeoroloogilises seires“. Ürituse eesmärk on Keskkonnaministeeriumi ja selle haldusala töötajatele tutvustada lähemalt hüdrometeoroloogilist seiret ja selle viimaseid arenguid.

 

Lühidalt ja informatiivselt käsitletakse foorumil järgmisi teemasid: meteoroloogia võrk, hüdromeetriavõrk, kaugseire ja prognoosmudel. Seirefoorumi lõpetavad küsimused-vastused.

Asukoht: Keskkonnaministeerium (Narva mnt 7a, Tallinn), 1 korrus, saal (ruum nr 103). Sisenemine Keskkonnaministeeriumisse ID-kaardi abil.

Aeg: 09. november kell 10:00-12:00, üritus toimub ühes osas.

Osalemiseks registreeru: https://doodle.com/poll/rn23hei92un4bkrd
Küsimuste korral palun pöörduge Keskkonnaagentuuri üldosakonna peaspetsialisti Kaia-Liisa Siimoni (Kaia-Liisa.Siimon@envir.ee, 666 0903) või kommunikatsioonijuhi Valdo Jahilo (Valdo.Jahilo@envir.ee, 5039531) poole.

Lugupidamisega ja kohtumiseni seirefoorumil!

Seirefoorum 2017

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.