Euroopa keskkond 2015: seisund ja väljavaated

EST | ENG | RUS

 

SOER 2015Euroopa keskkonnaülevaade ilmub iga viie aasta järel ning seda koostab Euroopa keskkonnaagentuur. Värskelt ilmunud „Euroopa keskkond 2015: seisund ja väljavaated” (SOER 2015) annab põhjaliku hinnangu Euroopa keskkonna seisundile, suundumusele ja väljavaadetele üleilmses kontekstis. Aruanne analüüsib võimalusi parandada olemasolevaid poliitikaid ning nende aluseks olevaid teadmisi selleks, et saavutada Euroopa Liidu 2050. aasta visioon heast elust maakera võimaluste piires - „Living well within the limits of the planet“. SOER 2015 põhineb objektiivsel, usaldusväärsel ja võrreldaval keskkonnaalasel teabel ning toetub andmetele ja infole, mis on kättesaadav Euroopa Keskkonnaagentuurile ning Euroopa keskkonnateabe- ja vaatlusvõrgule Eionet, kuhu kuulub 39 Euroopa riiki, sh Eesti.

Programm

 

Text, text, text, text...

Registreeru

Uudised ja pressiteated

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Viimati uuendatud: 6. Aprill 2015

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.